Tuesday, March 20th, 2018
गोरो हुनका लागि गोलभेडाको सेवन (ब्यूटि टिप्स)

गोरो हुनका लागि गोलभेडाको सेवन (ब्यूटि टिप्स)

अब गोरो हुनका लागि महँगो ब्यूटि प्रोडक्ट होइन, गोलभेडाको सेवन गरे हुन्छ । बैज्ञानिकहरुका अनुसार गोरो हुनका लागि गोलभेडा क्रिमभन्दा उपयोगि रहेको छ । गोलभेडाको सेवनले अनुहार जवान र सुन्दर देखिनुका साथै सूर्यको किरणले पु¥याउँने नोक्सानबाट पनि बचाउँछ ।

न्यू क्यासल यूनिवर्सिटिीका प्रोफेसर मार्क विर्क मेकीनले यसको अनुसन्धान रोयल सोसायटी अफ मेडिसिनमा गरेर देखाएका छन् । अनुसन्धानका क्रममा ३० जना महिलाहरुको अनुहारको तुलना गरिएको थियो । ति मध्ये १० महिलालाई प्रत्येक दिन १२ हप्तासम्म ५ चम्चा गोलभेडाको पेस्ट सेवन गर्न दिइयो यस पछि उनीहरुको अनुहारमा भएको परिवर्तनको तुलना अन्य १० महिलाहरुसँग गरियो । परिणाम स्वरुप अनुसन्धानकर्ताहरुले गोलभेडाको सेवन गर्ने महिलाहरुको अनुहारमा निकै सकारात्मक परिवर्तन पाए ।

Share This: